Opendeurdag OC Clara Fey 2026
Op zondag 15 maart 2026 zet OC Clara Fey – Campus Kristus Koning in St-Job-in-’t-Goor de deuren open voor het grote publiek. Tussen 10u en 16u ben je welkom op onze campus aan Bethaniënlei 5, 2960 St-Job-in-’t-Goor om onze werking te ontdekken, kennis te maken met ons team en de warme sfeer van onze organisatie te beleven.
Ben je op zoek naar informatie over dagbesteding, individuele ondersteuning, persoonlijke assistentie of wil je ontdekken wat werken bij OC Clara Fey betekent? Dan is deze opendeurdag het ideale moment om langs te komen.
Ontdek onze werking
Tijdens de opendeurdag maak je uitgebreid kennis met de verschillende onderdelen van onze campus:
- Dagbestedingscentrum
- Individuele ondersteuning
- Persoonlijke assistentie
- Instroombegeleiding
- Jobtuin
- Boerderijwerking
- Kinderanimatie
Onze medewerkers staan klaar om je rond te leiden en al je vragen te beantwoorden over onze ondersteuning en begeleidingsvormen.
Jobbeurs: werken bij OC Clara Fey
Ben je op zoek naar een job met impact?
Tijdens de opendeurdag organiseren we ook een jobbeurs. Maak kennis met onze organisatie, ontdek onze vacatures en ga in gesprek met collega’s over werken binnen de zorgsector. OC Clara Fey biedt een warme werkomgeving waar betrokkenheid, professionaliteit en mensgericht werken centraal staan.
Live muziek en gezelligheid
Naast informatie en ontmoeting zorgen we ook voor sfeer.
🎵 Live muziek van Verona
Verona brengt een meeslepende mix van keys, drums en bas, aangevuld met de warme klank van saxofoon en viool.
☕ Café De Koddige Koffieboon
Geniet van een drankje en een versnapering terwijl je onze campus verkent.
Praktische informatie